Komunikat !!! Przedsiębiorstwo - Wodno Kanalizacyjne informuje, że woda z wodociągu w Biernatce jest niezdatna do spożycia z powodu wystąpienia zanieczyszczenia mikrobiologicznego.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!